Sorgun Belediyespor Voleybol ve Futbol takımları Belediye tarafından organize edilen ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ın da katılımıyla gerçekleştirilen şampiyonluk yemeğinde buluştular.
Termal Tesislerde organize edilen şampiyonluk kutlamaları çerçevesinde verilen yemeğe katılan Bozdağ, önce teker teker voleybol takımı ve futbol takımı oyuncularını tebrik etti.
Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı’nın kazandığı şampiyonluğun büyük bir başarı olduğuna dikkat çeken Bozdağ “Belediye Başkanımızı dinlerken gerçekten hem futbol takımımın, hem voleybol takımının, hem tekvandoda, hem de krosta nasıl başarılara imza attığını, herkes gibi bende göğsüm kabararak dinledim. Tabi maçları yakından takip etme imkanım olmadı. Ama zaman zaman Belediye Başkanımız voleybol takımından, futbol takımının başarılarından bizlere bahsettiler. Onun için yaptıklarınızdan her zaman gurur duydum. Allah gücünüze güç katsın diyorum. İnşallah 1.ligde de voleybol takımı büyük başarılara imza atar. Güç sizde. İstanbul’da, veya başka yerde olan takımlardan sizin bir farkınız yok. İnandıysanız, nasıl başardıysanız 1.ligde de başaracaksınız. Çok değerli kaptanınız var. Ben inanıyorum ki onundu tecrübesinden faydalanırsanız 1.Ligde adınızdan söz ettirirsiniz” dedi.