T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Bulunduğunuz Yer: Haberler

 YARIN SİZDEYİZ PROJESİ KAPSAMINDA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.Şehit Önder Muratoğlu İlköğretim Okulu tarafından 3 yıl önce başlatılan  proje  tüm hızıyla devam ediyor. 
                Şehit Önder Muratoğlu İlköğretim Okulu 8.sınıf öğrencisi Esra Baran'ın ailesine Kaymakamımız Levent Kılıç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, Okul Müdürü Musa Öcal, öğretmenlerden Saffettin Alan, Mehmet Ünal, Rabia Polat ve Fikret Genç ziyarette bulundu. 

                Kaymakamımız Levent Kılıç, bu ziyaretlerden okul, veli ve öğrenci ilişkilerinin artmasında büyük önem taşıdığını belirtti. 
                "Bu tür ziyaretlerle öğrencilerimizin aileleri ile tanışma imkanı buluyoruz. Ayrıca okul müdürü ve öğretmenlerimizin sayesinde öğrencimizin durumu hakkında velilerimize bilgi paylaşımı yapılıyor. Yine öğretmenlerimiz, öğrencimizin ev yaşantısı hakkında da bilgi sahibi olmuş oluyoruz"

                 Yapılan ziyaretten öğrenci velisi büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti.


Bu içerik toplam 62.206 kez gösterildi, Site toplam 180.964 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 1 kişi geziyor.

                                                        

Sorgun Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesi © 2013
Telefon : 0 354 415 10 10 Fax : 0 354 415 21 38 Web Master :Ahmet NAZLI